«güvenli sığınak»

Üyelik Başvurusu ve Bilgi Güncelleme

Allah selâmet versin.

Değerli denizci, Tüm Denizciler Derneği’nin asil üyesi olabilmeniz için belli başlı bilgileriniz kayıtlı olmalıdır. Bu yasal zorunluluktur.

e-Devlet Kapısı aracılığıyla yapılan müracaatlarda bu bilgileriniz zaten kendiliğinden alınır.

Üyelik başvurusunu doğrudan derneğe yapacak denizcilerin başvuru sayfasını doldurmaları gerekmektedir.

BAŞVURU SAYFASI

İndirilip yazıcı çıktısı alınan sayfanın boş satırları elle ve silinemez bir kalemle doldurulur.

İndirilip yazıcı çıktısını aldıktan sonra el yazınız ile ve silinmez bir kalemle doldurup “yukarıdaki bilgileri derneğinize üye olmak amacıyla verdiğimi ve şahsıma ait olduğunu onaylıyorum” satırının altını imzaladığınız sayfaya, bu sayfayı doldururken bilgilerinizi aldığınız resmî belgenin bilgi alınan bölümlerinin fotokpilerini ekleyerek aşağıdaki mektup iletişim adresine gönderebilirsiniz.

Elektronik posta iletisi veya eki olarak gönderilen üyeliğe müracaat belgelerinin asılları derneğe ulaşana kadar yalnız bilgi amaçlı kullanılabildiği, resmi üyelik kayıtlarının veya bilgi güncellemesinin asıl belgeler üzerinden yapılabildiğini lütfen dikkate alınız.

Sayfayı bilgisayarda doldurabilecek, ayrıca bilgisayarında buna uygun işletim sistemi olan başvuru sahibi için buraya bir de (XLSX uzantılı) BAŞVURU SAYFASI eklendi. Sayfayı bilgisayarınıza indirdikten, doldurup yazıcı çıktısını imzaladıktan sonra, bilgileri aldığınız kimlik belgenizin bir kopyasını ekleyerek dernek merkezine göndermelisiniz.

Derneğe ulaşan başvuru sayfaları yönetimce incelenecek, inceleme sonucu başvuru sahibine bildirilecektir.

Pruvanız neta olsun.

Mektup ve benzeri, ulak ile gönderilecekler için adres:


Tüm Denizciler Derneği (TÜMDER)
Yayla Mah. Saltuk Sok. 15A
34944 Tuzla İstanbul

Elektronik posta iletileriniz için bilgi@tumder.org.tr veya tumder@gmail.com adreslerinden birisini kullanabilirsiniz. (Adresler, tedbir amaçlı resim olarak kayıtlıdır. Üzerine dokunulduğunda elektronik posta sisteminize gider.)