«güvenli sığınak»

Üyelik Başvurusu ve Bilgi Güncelleme

Değerli denizci, asli dernek üyelerinin kayıtlı ve kayıtlarının da belli bilgileri içermesi ile ilgili yasa gereği, üyelik başvurusu için başvuru sayfasındaki bütün alanları doldurmalısınız. Diğer taraftan, aynı sayfayı kullanarak mevcut üyelerimiz de bilgilerini güncelleyebilirler.

Boş sayfa internet göstericinize (browser) bağlı olarak:

  • ya ayrı bir pencerede “PDF” biçiminde açılacak

    veya

  • “birlikte aç” uyarısı ile sizden sayfanın açacak yazılımı seçmenizi isteyecektir.

Doğrudan ‘PDF’ biçiminde açtığınızda aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, yazıcı çıktısı için sağ üst köşedeki ‘yazıcı’ imine tıklayabilirsiniz.

Yahut yazıcı iminin solundaki ‘indir’ imine tıklayarak sayfayı bilgisayarınızda istediğiniz bir yere daha sonra yazıcı çıktısı almak üzere kaydedebilirsiniz.

Birlikte aç uyarısı ile açtığınız ‘PDF’ dosyasını da bilinen yazıcı çıktısı alma yöntemleri ile yazdırabilirsiniz.

Yazıcı çıktısını aldıktan sonra el yazınız ile doldurup imzaladığınız sayfaya nüfus cüzdanınızın arka ve ön sayfalarının makineden çıkarılmış benzetilerini (kopyalarını) ekleyerek aşağıdaki mektup iletişim adresine gönderebilirsiniz.

Elektronik yollar ile gönderilen üyeliğe müracaat belgelerinin asılları derneğe ulaşana kadar yalnız bilgi amaçlı kullanılabildiği, resmi üyelik kayıtlarının veya bilgi güncellemesinin asıl belgeler üzerinden yapılabildiğini lütfen dikkate alınız.

Allah selâmet versin, pruvanız neta olsun.

Mektup ve diğer gönderi adresi:


Tüm Denizciler Derneği (TÜMDER)
Evliya Çelebi Mah.
Melik Sk. 18/A
34944 Tuzla İstanbul

Elektronik posta iletileriniz için bilgi@tumder.org.tr veya tumder@gmail.com adreslerinden birisini kullanabilirsiniz.